Blackovci

8. října 2016 v 19:12 | Dark Shadow
Dark Shadow
Opět jsem ležela na studeném kameni a poslouchala neklidný déšť když v tom mi zakručelo v břiše. Mám hlad, ale v tomhle dešti nic neulovím. Řekla jsem si poněkud smutně. Vyšla jsem z nory a zkoumala možnosti jak moc velkou mám šanci na úlov třeba Jackalopa. Minimální. Ale protože mám ráda déšt tak jsem se šla aspoň projít.
Kráčela jsem přes mokrou krajinu. Úžívala jsem si pocit toho jak na mě dopadají kapky. Ten pocit jak tady nikdo není. Jen já, krajina a... Blackovci?! Rychle jsem se schovala za nejbližší kámen. Co zas mají v plánu ti idioti? řekla jsem si.
,,Kde jsou ti vlci?!" řekl jeden z nich. Zase chtějí někoho na jejich stranu... to není dobré... Když se Blackovci rozdělili a každý šel na jinou stranu tak jsem se proplížila k jednomu z nich a skočila po něm. Ten to ovšem nečekal a skončil na zemi podemnou. Stoupla jsem si na něho celou svou vahou aby nemohl kam utéct.
,,Koho to zas hledáte?!" zeptala jsem se ho rozlobeně. On ale mlčel a nevypadal že by mi něco řekl. Rozzuřeně jsem na něho ukázala moje ostré zuby jako varování. Už jsem se chtěla do něho zakousnout když v tom mě přeruší někdo vedle mě.
,,Ahá, naše dávná přítelkyně se nám tu ukázala!" řekl jeden z Blacků s úšklebem.
,,Gray rain" řeknu neslyšitelně spíše pro sebe. ,,Nejsem žádná vaše přítelkyně a nikdy jsem nebyla!" odpovím mu a vycením na něho zuby.
,,To byla ale škoda. Bývala jsi dobrá bojovnice... Nechápu proč jsi odešla."
,,Protože nejste opravdový Blackovci!" už mě nebaví si takhle s ním povídat a tak jdu rovnou k věci. ,,Ale teď... řekni mi jaký vlky zase hledáte !" Řeknu rozuřeně.
,,Do toho ti nic ne-" nenechám ho doříct.
,,To mi je jedno... dalšího ke své straně už nedostanete rozumíš?! Tákže -" sklopím hlavu k vlkovi, který je stále podemnou. ,,ihned mi řekni koho to hledáte! Nebo-"
,,Nic ti neřeknu! Máš to marný!" přeruší mě.
,,No, jak myslíš..." řeknu a ušklebím se. Sklopím k němu hlavu ještě víc a tlamou mu chytnu ucho. Grey rain asi očividně netuší co mám v plánu udělat.
,,Co?! Co... Co to dělaš?!!" ptá se zoufale vlk. Ucho pořádně sevřu v tlamě a pomalinku trhám a on křičí bolestí.
Grey se ale vzpamatuje a hned po mě skočí. Čekala jsem to a začala jsem ho kousat do krku. Chvíli se na mě válel a snažil se mě kousnout, ale pak jsem ho ze sebe shodila a rychle jsem běžela k vlkovi s natrhnutým uchem.
,,Dělej! Řekni mi koho to hledáte nebo tvůj kámoš přijde o ucho!" řeknu mu varovně. Vlk se zoufale koukne na Greye a ten smtuně koukne do země. Uznal prohru.
,,Nic moc o nich nevíme, jen to že založili svoji vlastní malou smečku." řekně.
Usměju se a nechám chudáka vlka být. Vyskáču na kameny a ještě se ohlédnu na Greye.
,,Tsss a prej bývala dobrá bojovnice." řeknu a ušklebím se. ,,A kdyby jsi byl opravdový Black tak by jsi věděl co udělat s tím uchem." dodám když ho uvidím jak se zoufale tváří na vlka a jeho ucho. Dál je nechám být. Musím tu smečku najít! Nesmí se dostat na stranu Blackovců. Budu je muset varovat... vše se mi míchá v hlavě, nevím co si mám myslet.
Přeskakuju různé kameny, keře a větve. Běžím jak nejrychleji mohu a přitom mám v hlavě tolik otázek, proč tohle vůbec dělám. Neuvěřítelné že jsem se s nimi opět setkala i když jsem si slíbila že už se k nim ani nepřiblížím. A pak jsem zavzpomínala jak to vše začalo. Měla bych nejspíše začít tady...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama